Силоси для зберігання зерна.

Силоси CSI володіють видатною міцністю і довговічністю. Широкі рифлені сталеві листи, виготовлені з високоміцної оцинкованої сталі, ребра жорсткості відрізняються високою якістю.

Повна лінійка силосів доступна в діапазоні діаметрів від 4,57 до 32 м. Для кожного діаметра можливі різні параметри висоти силосу. Листи бічних стінок мають міцність на розрив в діапазоні мінімум 900.000 кгс/см2 (63.200 фунтів/дюйм2). Дані значення є очевидною перевагою над іншими силосами на ринку.

CSI використовує оцинковану сталь стандартів G-115 (350 г/м2) або G-140 (450 г/м2), що на 20% більше оцинкованого покриття у металевих листів стандарту G-90. Ця різниця не тільки подовжує термін служби покриття, але і забезпечує більш надійний захист від зовнішніх факторів, таких як вологість, перепади температур, опади.

3,2 дюймові гофрування на листі бічної стінки створюють менший опір тертя зерна, забезпечуючи найкраще його рух.

Листи висотою в 44 дюйми дозволяють скоротити кількість кілець, швів і болтових з’єднань в порівнянні з листами бічних стінок в 32 дюйма без шкоди міцності силосу.

 

Системи сходів і майданчиків для відпочинку.

Сходи і майданчики для відпочинку CSI є повноцінною модульною системою з оцинкованих листів. Отвори пробиваються пробивний машиною з ЧПУ зі смуги листового металу, що дозволяє з легкістю зібрати конструкцію за допомогою болтових з’єднань.

Як зовнішні, так і внутрішні сходи можуть бути зібрані через існуючі отвори, використовуючи болтові з’єднання. Зовнішні сходи стандартного силосу обладнані захисною кліткою, що дозволяє персоналу безпечно дістатися до даху.

Карнизна платформа може бути встановлена ​​нижче люка для зручності при вході або огляді даху.

 

Стійки жорсткості.

В результаті лабораторних випробувань, стійки жорсткості CSI зі сталі стандарту G-115 (350 г/м2), на 25% менше вкриваються плямами і окисленям ніж стандарту G-90.

Стійки жорсткості товщиною від 4 до 8 мм. піддаються процесу гарячої глибокої гальванізації. Завдяки цьому досягається показник гальванізованого покриття стійок 700-900 г/м2.

Стійки жорсткості розроблено відповідно до стандарту «ASTM A653 Grade 50 Steel» (Інституту заліза і сталі США) і мають міцність на розрив 4 570 кг/см2 (65000 фунт / дюйм2). Завдяки цьому досягається значна  перевага над іншими силосами на ринку.

 

Метизи.

У всіх місцях з’єднання використовуються високоміцні 8.8 і 10.9 болти та гайки біхромат 500, що забезпечують найвищу ступінь надійності і довговічності силосів. Спеціальні ущільнення, що використовуються на всіх листах і верхньому конусі, гарантують повну непроникність повітря та води.

З’єднувачі.

Стійки жорсткості CSI мають потужні стикові з’єднання з великою площею поперечного перерізу обох критичних елементів вертикальних стійок жорсткості. Товщина сполучних елементів може бути від 4 до 8 мм. в залежності від конструкції силосу.

 

Дах силосу.

Дах силосу має 30 градусний нахил, що забезпечує оптимальну вентиляцію зерна. Дахи виробництва CSI можуть витримати вагу від 7000 до 14000 кг. Стандартне значення снігового навантаження – 154 кг/м2., вітрового – 170 км/год. і може бути збільшено на вимогу замовника згідно з вимогами регіону монтажу. Силоси діаметром від 3,65 м. до 12,8 м. мають спеціальну одноступеневу підтримуючу структуру даху. Такий тип структури здатний витримувати вантаж масою 907 ​​кг. (2000 фунтів) і навантаження 78 кг/м2. У силосах діаметром понад 14,6 м. використовується двоступенева система. Такий тип структури даху здатний витримувати вантаж масою до 4 536 кг. і навантаження в 122 кг/м2.

Панелі для дахів мають трикутну форму з обох сторін, загнуті у вигляді 90 мм. трапецієподібних каналів. В усих типах дахів передбачені оглядові люки.

 

Вітрові кільця.

Вітрові кільця CSI встановлені на корпусі силосу для посилення конструкції. У процесі вивантаження зерна внутрішня напруга додатково компенсується за допомогою цих кілець. Це дозволяє з упевненістю використовувати силос багато років.

Вітрові кільця встановлюються в різній кількості в залежності від діаметра силосу, розрахункової сейсмічної зони і кількості бічних люків доступу.

 

Вентилятори.

Вентилятори підібрані спеціально для кожної моделі силосу. Ефективна вентиляція  зерна можлива тільки при встановленні відповідного вентиляційного обладнання, яке продовжить термін зберігання зерна забезпечивши оптимальний потік повітря згідно з усіма вимогами світових стандартів.

 

Вентилятори даху.

Вентилятори на даху силоса сприяють ефективній вентиляції зерна. Ці високопродуктивні вентилятори запобігають появі конденсації, а також прибирають пил, який може накопичуватися у верхній частині силоса.

 

 

 

 

Підлоги.

Вентиляційні решітки CSI розміщені на вентиляційних каналах бетонної основи силосу. За допомогою структури решітки та підтримки основи, вони спроектовані утримувати тисячі тон зерна. Через отвори решіток повітря вентилятором легко вдувається всередину зерна. Завдяки спеціальному дизайну, запобігається просипання зерна в вентиляційний канал.

Вентиляційні решітки виготовляються з оцинкованої сталі щоб забезпечити максимально тривалий термін експлуатації.

 

 

 

 

Вивантажувальні шнеки.

Шнеки особливої конструкції використовуються для безпечного горизонтального вивантаження зерна. Для різних моделей силосів використовуються витки відповідного діаметру. Продуктивність системи шнекового вивантаження може бути від 5 до 250 т / год.

 

Зачистний шнек.

Зачистний шнек остаточно зачищає зерно на підлозі силоса і пересуває його на вивантажувальний шнек або транспортер.

 

 

Двері для обслуговування.

Двері для обслуговування розташовуються стандартно на другому кільці силосу. Це забезпечує безпечний доступ всередину силосу для очищення і технічного обслуговування.

Контроль зберігання зерна.

Для забезпечення контролю збереження зерна, силоси обладнуються системами автоматичного контролю температури з виведенням на екран оператора або за допомогою портативного переносного пристрою, контролю рівня завантаження зерна в силосі.

Силос з конусним дном.

Модельний ряд силосів CSI з конусним дном представлений в діапазоні місткості від 5 до 1000 тон. Як правило, такі силоси використовуються в режимі постійного розвантаження через їх низьке споживання електроенергії і малих експлуатаційних витрат. CSI також розроблені спеціальні сталеві опори і платформи для силосів з конусним дном. Ці сталеві конструкції дозволяють підняти і надійно утримувати силос над поверхнею для завантаження автомобілів, вагонів та іншого транспорту.

 

 

Характеристики силосів  з плоским дном.